

38 184 ₴
Тістоміс GGM GASTRO TMP10-230V основне обладнання, що часто використовується для хлібопекарських підприємств і закладів громадського харчування: ресторани, піцерії, їдальні, кафе. Тістоміс призначений для швидкого і якісного замішування тіста для приготування хлібобулочних виробів, дріжджового тіста, кондитерських виробів. Серед великого асортименту тістомісильних машин, які представлені на ринку барно-ресторанного обладнання тістомісильники GGM GASTRO (Італія) користуються великим попитом у більшості кухарів. Тістоміси GGM GASTRO - це в першу чергу надійність, простота і оптимальна ціна за продукт високої якості.
Тістоміс GGM GASTRO TMP10-230V укомплектований діжею на 10 л вмісту. Вихід тіста становить 7 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна діжа, нерухома верхня частина. Робочий орган апарату - спіральний. Забезпечує заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в тістомісі встановлено 1 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильників рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс GGM GASTRO TMP10-230V дуже легко миється теплою водою і делікатною мочалкою з мильним розчином. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | незнімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Об'єм діжі, л: | 10 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 7 |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.37 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбований метал |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 270 |
| Глибина, мм: | 540 |
| Висота, мм: | 550 |
| Вага, кг: | 33.6 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GGM Gastro International |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 7 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.37 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 10 л |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 33.6 кг |
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 270 мм |