
17 045 ₴
Вітрина для топінгу GGM GASTRO AGG154EN з 6хGN1/3, h=150 ємностей - призначена для демонстрації та короткочасного зберігання попередньо охолоджених продуктів. Досить таки часто подібне обладнання можна зустріти в закусочних, кафе, ресторанах і піцеріях де вітрина виконує функцію не тільки презентації готових страв або топінгів, але і забезпечує зручний доступ до всіх страв що виставляються обслуговуючому персоналу і кухарям. Вітрина для начинки GGM GASTRO (Німеччина) - це в першу чергу надійність, простота і оптимальна ціна за продукт високої якості.
Вітрина для топінгу GGM GASTRO AGG154EN з робочим діапазоном температур +2…+8°C ідеально підійде, як надставка до столу для піци довжиною не менше 1500 мм або такої ж довжини прилавка. Низьке споживання електроенергії 0.14кВт з підключенням 220В дозволить використовувати вітрину в будь-яких умовах при порівняно невеликих витратах. Основний матеріал викладки - нержавійка, яку можна легко помити і почистити. Також цей матеріал не піддається корозії протягом усього терміну експлуатації. У даній моделі вітрини для начинок GGM GASTRO передбачено одночасне розташування 6хGN1/3, h=150 гастроємностей, які встановлені під кутом, що забезпечує зручність роботи кухарів та персоналу з продуктами.
В комплекті:
• Вітрина для топінгу GGM GASTRO AGG154EN;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | +2°...+8° |
| Місткість: | 6хGN1/3, h=150 |
| Об'єм, л: | 54 |
| Спосіб розморожування: | ручний |
| Тип охолодження: | статичний |
| Підсвітка: | немає |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.14 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 1500 |
| Ширина, мм: | 400 |
| Висота, мм: | 435 |
| Вага, кг: | 52 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GGM Gastro International |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.14 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Доступ до товару з одного боку, Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 52 кг |
| Висота | 435 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 54 л |