
29 979,60 ₴
Холодильник для вина GGM GASTRO WKM160-2 на 44 пляшок - забезпечує необхідні постійні температури зберігання і споживання для різних вин. Якщо говорити про вино, а особливо про дороге, то як відомо - це дуже шляхетний напій, смакові якості якого багато в чому залежать від умов, в яких воно зберігається.
Холодильник для вина GGM GASTRO може успішно експлуатуватися на барних стійках, в кав'ярнях, готельних номерах, в домашніх умовах. Пляшки в холодильнику зберігають в горизонтальному положенні, щоб корок не розсихався. Для зберігання вина та інших напоїв використовується, кількість зон охолодження - 2 (з діапазоном температур +5 …+18°C).
Ви можете купити холодильник для вина, що ідеально підходить не тільки під вимоги вашого закладу, а й під його інтер'єр. Однак, крім зовнішніх характеристик, в шафах є різні температурні зони на які дуже важливо звернути особливу увагу.
Для різного вина задається своя температура зберігання:
► Червоне вино - +15 ... +18°C;
► Біле вино - +10 ... +13°C;
► Ігристе вино - +7 ... +9°C;
Важливо! Перед тим, як покласти теплу пляшку вина для зберігання в холодильник для вина, охолодіть її в звичайному холодильнику. Так само, зведіть кількість відкриттів дверей шафи до мінімуму.
| Діапазон робочих температур, °C: | +5° …+18° |
| Кількість зон охолодження: | 2 |
| Кількість полиць: | 12 |
| Контролер: | електронний |
| Місткість пляшок: | 44 |
| Матеріал виробу: | сталь з полімерним покриттям |
| Матеріал полиць: | дерево |
| Об'єм, л: | 160 |
| Підсвітка: | є |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.09 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 395 |
| Глибина, мм: | 580 |
| Висота, мм: | 1275 |
| Вага, кг: | 47 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GGM Gastro International |
| Країна виробник | Німеччина |
| Місткість | 44 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Загальний об`єм | 160 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 47 кг |
| Висота | 1275 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Ширина | 395 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |