

63 202 ₴
Морозильна шафа GGM GASTRO TS1200N - вид професійного обладнання що часто використовується в секторі HoReCa для тривалого зберігання продуктів, що часто псуються. Морозильна камера GGM GASTRO (Німеччина) - явний лідер на українському ринку в своєму ціновому сегменті. Але, найголовніше, гідність даного апарату - ідеальні температурні показники, що дозволяють заморожувати продукцію на тривалий термін.
Холодильник має потужність компресора в 0.68 кВт, яка здійснює заморозку м'яса, птиці, риби, овочів та інших продуктів в діапазоні: -18...-20 ° C. Морозильна шафа GGM GASTRO TS1200N об'ємом 1200 л на 6 полиць, з температурним режимом -18...-20 ° C. Низьке споживання електроенергії 0.68 з підключенням 220В дозволить використовувати данну шафу в будь-яких умовах закладів громадського харчування. Товщина ізоляції: 60 мм, корпус апарата - нержавіюча сталь, розмір полиць або гастроємностей: GN-2/1.
Особливості морозильної шафи, купити які можна в нашому магазині:
• Найпотужніший компресор в своєму ціновому сегменті;
• Оптимальний об'єм камери, що дозволить вам упакувати всі ваші продукти;
• Широкий діапазон температур для різних типів вмісту морозильної камери;
• Зручне розміщення продукції в камері завдяки стандартизованим полицям.
В комплекті:
• Холодильник об'ємом 1200 л .;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | -18°...-20° |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кількість полиць: | 6 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 1200 |
| Розмір гастроемкостей: | GN-2/1 |
| Розморожування: | автоматичне |
| Тип дверей: | глухі, що самозакриваються |
| Тип охолодження: | динамічний |
| Товщина ізоляції, мм: | 60 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.68 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1480 |
| Глибина, мм: | 730 |
| Висота, мм: | 2010 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GGM Gastro International |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.68 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2010 мм |
| Глибина | 730 мм |
| Ширина | 1480 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 6 шт. |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 1200 л |