


15 999 ₴
Потужність: 1450 Вт. Тиск: 15 бар. Система Автокапучино. Дисплей. Об'єм контейнера для зерен: 250 г. Об'єм контейнера для води: 1.8 л. Колір: чорний.
| ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Потужність (Вт): | 1450 |
| Тиск (Бар): | 15 |
| Колір виробу: | чорний |
| Об'єм резервуара для води (л): | 1,8 |
| Об'єм контейнера для зерен (г): | 250 |
| Тип керування: | кнопковий |
| Сістема «Капучино»: змішування парою води та молока: | є |
| Функція автоматичного Капучіно: | є |
| Функція автоматичного Латте: | ні |
| Функція автоматичного Макіято: | ні |
| Функція автоматичного молока: | ні |
| Функція кави Лонг: | ні |
| Програмування напою вручну: | ні |
| Функція автоматичного гарячого шоколаду: | ні |
| Автоматичне відключення: | є |
| Габарити (см, ВхШхГ): | 35,1х23,8х43 |
| Вага (кг): | 9 |
| Термін гарантії (міс.): | 36 |
| Країна-виробник: | Румунія |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delonghi |
| Країна виробник | Румунія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Призначення | Професійне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 1.8 л |
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Тип професійної кавомашини | Напівавтоматична |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| USB-інтерфейс | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Контейнер для відходів | Так |
| Матеріал кавника | метал |
| Матеріал ріжка | метал |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Таймер | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 35.1 мм |
| Глибина | 43 мм |
| Ширина | 23.8 мм |