
21 723,60 ₴
Вітрина для топінгу FROSTY VRX1200/330 - призначена для попереднього охолодження, демонстрації та короткочасного зберігання заготовок, салатів, закусок та гарнірів. Дуже часто подібне обладнання можна зустріти у магазинах, кафе, барах, ресторанах, суші-барах та піцеріях. Вітрина для топінгу FROSTY (Італія) – це довговічний та надійний апарат, ціна якого повністю відповідає його якості.
Вітрина для топінгу FROSTY VRX1200/330 з робочим діапазоном температур +2 ... +8 ° C ідеально підійде як надставка до столу для піци довжиною не менше 1200 мм або такої ж довжини прилавка. Низьке споживання електроенергії 0.11кВт із підключенням 220В дозволить використовувати вітрину в будь-яких умовах за порівняно невеликих витрат. Основний матеріал викладки – нержавіюча сталь, яку можна легко помити і почистити. Також цей матеріал не піддається корозії протягом усього терміну експлуатації.
*Примітка: вітрина виконує функцію не тільки презентації топінгів і готових страв, але й забезпечує зручний доступ до всіх виставлених інгредієнтів, обслуговуючому персоналу. Зокрема, таку вітрину для топінгу можна встановити прямо на холодильний стіл для піци - кухареві буде зручно формувати краст і відразу використовувати начинку з вітрини.
У цій моделі вітрини для начинок FROSTY передбачено одночасне розташування п'яти гастроємностей формату GN1/4, глибиною – 150 мм. Вони встановлені під нахилом до задньої сторони, що забезпечує зручність роботи кухарів із продуктами.
Скляна надставка закрита від покупця зверху, спереду та бічних сторін. Вільний доступ до викладки є лише з боку продавця.
Особливості:
• Вітрина виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі з алюмінієвим анодованим профілем;
• Гастроємності не входять до комплектації (додатково можуть комплектуватися);
• Електронна панель керування на задній стінці;
• Статичне охолодження;
• Міцне захисне скло утримує постійну необхідну температуру.
В комплекті:
| Діапазон робочих температур, °C: | +2°...+8° |
| Місткість: | 5хGN1/4, h=150 |
| Підсвітка: | немає |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.11 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 1200 |
| Ширина, мм: | 335 |
| Висота, мм: | 435 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.11 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Доступ до товару з одного боку, Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 435 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 335 мм |