

7 894,80 ₴
*Примітка: ключовою різницею між чафіндішами та мармітами є сфера застосування даних пристроїв: марміт - це частина лінії роздачі ресторану самообслуговування, в той час як чафіндіш є посудиною з підігрівом на накритому столі серед інших блюд.
Чафіндіш FROSTY CD-723 вагою 5 кг та об'ємом літрів - відстань між стінками всередині пристрою мінімальна, що гарантує максимально допустиму компактність чафіндіша. Страви в ємності підігріває керамічна лампа, що підвищує ефективність самого пристрою. В якості ємності використовується відро гастроємності.
Особливості:
• Оптимальний розподіл тепла по корпусу;
• Не потрібно шукати місце, де покласти кришку - вона надійно закріплена на корпусі;
• Чафіндіш підтримує універсальні гастроємності;
• Пристрій ідеально підходить для кейтерингу та виїзної кухні;
• Стійкий до корозії корпус;
• Знайти запасні частини до даного чафіндіша не важко.
У комплекті:
• Чафіндіш FROSTY CD-723;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 9 |
| Тип гастроємності: | GN 1/1 |
| Тип нагріву: | горючий гель |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 645 |
| Глибина, мм: | 445 |
| Висота, мм: | 430 |
| Вага, кг: | 5 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Розташування | Підлогове |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 455 мм |
| Ширина | 645 мм |
| Висота | 430 мм |
| Вага | 5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |