
12 435,60 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Професійне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 25 л |
| Споживана потужність | 2.65 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Рисоварка |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 415 мм |
| Глибина | 472 мм |
| Ширина | 537 мм |