
9 288 ₴
Су-від (Sous Vide) FROSTY SV94 дозволяє готувати продукти з мінімальною втратою соків та корисних речовин. Все більше професіоналів віддають перевагу саме су-відам, так як при готуванні, наприклад, риби, корисний риб'ячий жир не витікає з плоті, тобто продукт не пересихає та залишається соковитим та ніжним. У випадку з м'ясом, при багатогодинній взаємодії з високою температурою сполучні тканини розчиняються не порушуючи цілісної структури плоті - погодьтеся, такого ефекту дуже важко досягти в духовій шафі, печі або на грилі.
Шеф-кухарі закладів зі світовим ім'ям вибирають су-від ще й тому що, він бере на себе оптимізацію процесів на кухні - продукти в ньому фізично не можуть згоріти або зіпсуватися в процесі приготування. Кожен су-від оснащується таймером, який дозволяє разово задати час вимикання та приступити до приготування десерту - через деякий час температура води почне опускатися до кімнатної, а занурені в нього м'ясо, риба, птиця або овочі будуть спокійно чекати поки їх звідти не заберуть. Варто ще помітити, що продукти для су-віду не потребують обробки та маринування - пакет, в якому знаходиться страва дозволить розкритися мінімумі спецій.
Су-віди FROSTY можуть похвалитися невеликим споживанням електроенергії, на відміну від духовок або плит. Споживана потужність пристрою всього 1.2 кВт., Що дозволить нагріти обсяг рідини в 30 літрів до температури 5-99 ℃ та буде підтримувати її протягом декількох годин. Дана технологія підходить не тільки для доведення продуктів до готовності, але також застосовується та для тривалого їх зберігання без заморожування. Матеріал корпусу: нержавіюча сталь - оптимальне рішення для тривалої служби су-віду на кухні будь-якого типу, площі та завантаженості.
Таблиця температур зберігання продуктів технології SOUS VIDE:
• риба - 4-6 днів;
• яловичина - 25-30 днів;
• телятина - 25-30 днів;
• свинина - 15-18 днів;
• м'ясо птиці - 10-18 днів;
• овочі - до 45 днів.
В комплекті:
• Су-від (Sous Vide) FROSTY SV94 220 вольт;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | 5-99 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм робочий, л: | 30 |
| Спосіб використання: | занурювальний |
| Таймер, год: | 0-99 |
| Тип підключення: | електронна |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.2 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 92 |
| Глибина, мм: | 161 |
| Висота, мм: | 330 |
| Вага, кг: | 1.53 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Професійне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 3 л |
| Споживана потужність | 1.2 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Апарат Су-вид |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.53 кг |
| Висота | 330 мм |
| Глибина | 161 мм |
| Ширина | 92 мм |