
1 357 ₴
Піднос з гладким обідком GN 1/1 Hendi 807705
Піднос дуже елегантний і функціональний.
Необхідний у кожному ресторані.
Він прикрасить будь-який стіл, надавши йому незвичайної обстановки.
Піднос виготовлений з нержавіючої сталі, завдяки чому виглядає ефектно і довго не втрачає блиску.
Гладкий край надає йому класичного та унікального вигляду, підвищуючи естетичну цінність кожного банкету.
Піднос можна мити в посудомийній машині, завдяки чому вони довше збережуть гігієнічну чистоту та блиск.
Висота (мм): 10
GN:1/1
Довжина (мм):530
Ширина (мм):325
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hendi |
| Страна производитель | Голландия |
| Высота | 10 мм |
| Длина | 530 мм |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Серебристый |
| Ширина | 325 мм |