
4 899 ₴
М'ясорубка KENWOOD MG 515 для отримання високоякісного рибного або м'ясного фаршу. М'ясорубки KENWOOD - це найкраще рішення кафе, барів і ресторанів. Даная модель м'ясорубки відрізняється міцністю конструкції корпусу, зручністю використання і корпусом з матеріалу - який не піддається корозії і не надає токсичного впливу на продукти харчування.
• Ріжучий вузол системи - enterprice;
• Потужний, довговічний двигун;
• Може перемолоти до 100 кг м'яса на годину;
• Функція реверс (зворотний хід) - є;
• Габарити, мм: 345 х 210 х 265;
• Швидкий і легкий процес розбирання м'ясорубки, що дає можливість не витрачати багато часу на його чистку;
• Є можливість мити в посудомийній машині.
У комплекті. М'ясорубка KENWOOD MG 515:
• М'ясорубка 220 вольт;
• Набір ножів і решіток enterprice;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
Правила роботи. М'ясорубка KENWOOD MG 515:
1. М'ясорубка використовується для подрібнення тільки свіжого м'яса.
2. М'ясо повинно бути без кісток.
3. Холостий хід для м'ясорубки заборонений!
4. При посиленому використанні машини її необхідно заглушити і дати охолонути 15 хвилин.
5. При неправильному складанні ріжучого вузла елементи перестануть працювати, що може привести до поломки інших деталей. Тоді ремонт м'ясорубки буде НЕ ГАРАНТІЙНИМ!
6. Крім того, необхідно підтримувати належний рівень гігієни: щодня проводити чистку м'ясорубки.
| Продуктивність, кг/год: | 100 |
| Система ножів: | enterprise |
| Реверс: | є |
| Комплектація: | насадки для ковбас і кеббе, 3 решітки різного діаметру |
| Гарантійний термін: | 24 місяці |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.6 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | метал |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 345 |
| Глибина, мм: | 210 |
| Висота, мм: | 265 |
| Вага, кг: | 5.3 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kenwood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Тип управління | Електронне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 1.6 Вт |
| Вага | 5.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 345 мм |
| Висота | 265 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |