
7 999 ₴
Планетарний міксер KENWOOD KM 287 важливе професійне електромеханічне обладнання, що часто використовується на підприємствах громадського харчування, торгівлі, пекарнях, кондитерських. Міксер планетарний призначений для замішування тіста різної в'язкості, збивання яєць, вершків, кремів і мусів, приготування фаршу і т.п загальним обсягом 4 літр. Серед широкого асортименту міксерів планетарного типу, які представлені на ринку барно-ресторанного обладнання міксери KENWOOD (Китай) користуються великим попитом у рестораторів та кухарів. Планетарний міксер KENWOOD - якість, надійність, простота в управлінні, і сучасний дизайн є незаперечними факторами для зупинки свого вибору на даному обладнанні.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик призначений для збивання суфле, мусу, рідкого і нежирного опарного тіста, яєчної маси;
• Крюк (спіраль) - для промішування дріжджового тіста або фаршу;
• Лопатка (бітер) - для виробництва бісквіта, еклерів, пюре, цукрової глазурі, начинок для кондитерських виробів.
Важливо! Планетарний міксер не рекомендується використовувати для замісу крутого тіста, такого як пісочне, для пряників, пельменів, макаронних виробів.
Планетарний міксер KENWOOD KM 287 дуже легко миється теплою водою і делікатною мочалкою з мильним розчином. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші міксера, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточної чищення.| Виконання: | знімна діжа, відкидна верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 5 + імпульсний режим |
| Колір: | сріблястий |
| Об'єм діжі, л: | 4 |
| Комплектація: | к-подібна насадка, гак для тіста, вінчик, м'ясорубка, цитрус-прес, фуд-процесор, скляний блендер, соковижималка, мультиподрібнювач |
| Гарантійний термін: | 24 місяці |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.9 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | пластик |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 325 |
| Глибина, мм: | 250 |
| Висота, мм: | 292 |
| Вага, кг: | 4.5 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kenwood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей роботи | 5 |
| Матеріал | Пластик |
| Номінальна споживана потужність | 0.9 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 4 л |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Висота | 292 мм |
| Ширина | 325 мм |