
53 406 ₴
Стiл холодильний HURAKAN HKN-GXRC3GN - незамінне холодильне обладнання, що часто використовується на професійній кухні. Зручне поєднання такої незамінної робочої поверхні і холодильника - основна перевага даного типу обладнання, тому що дозволить зберігати готові страви або напівфабрикати «під рукою» у кухаря.
Стiл холодильний HURAKAN HKN-GXRC3GN має 3 дверки, зручну стільницю довжиною 1795 мм і глибиною 700 мм, наявність борту - немає. Низьке споживання електроенергії 0.3 з підключенням 220В дозволить використовувати даний стіл в будь-яких умовах.
Особливості:
• Відмінна якість корпусу (нержавіюча сталь) і матеріалів;
• Міцні ніжки з регулюванням висоти;
• Температурний режим - +2°/+8°C;
• Самозакривні двері;
• Передбачена функція автоматичного розморожування;
В комплекті. Стiл холодильний HURAKAN HKN-GXRC3GN:
• Стіл холодильний обсяг 417 л;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | +2°...+8° |
| Кількість дверей: | 3 дверки |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Наявність борту: | немає |
| Об'єм, л: | 417 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.3 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1795 |
| Глибина, мм: | 700 |
| Висота, мм: | 850 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.3 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виконання дверей | Глуха |
| Міні-бар | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1795 мм |
| Висота | 850 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 417 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ящиків | 3 шт. |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінібар | Ні |