
6 399 ₴
Міксер глибинний KEF BL-25 COMBI важливе професійне електромеханічне обладнання, на кухні ресторану, кафе, кафетеріїв, закладів кондитерської та хлібобулочної випічки. Міксер глибинний призначений для вершкових і заварних кремів, білків для безе і меренги, різних соусів, заправок для салатів, а також майонезу загальною потужністю 0.25 кВт. Серед величезного вибору міксери KEF (Туреччина) користуються попитом у рестораторів та кухарів. Глибинний міксер KEF - це довговічний і надійний апарат, ціна якого повністю відповідає його якості.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик для приготування вершкових і заварних кремів, збивання білків для безе і меренги;
• Ніж-штага для приготування фаршу, пюре;
• Блок-мотор (корпус) призначений для роботи вінчика або ніж-штанги.
Міксер глибинний KEF дуже легко миється теплою водою і делікатною губкою з мильним розчином.
В комплекті:
• Стаціонарний міксер 0.25 кВт;
• Насадки штанга-ніж, вінчик;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Довжина насадки, мм: | 250/350 |
| Кількість швидкостей: | варіатор |
| Об'єм, л: | 20/40 |
| Швидкість, об/хв: | 13000 |
| Комплектація: | штанга-ніж, вінчик |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.25 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Туреччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 170 |
| Глибина, мм: | 120 |
| Висота, мм: | 790 |
| Вага, кг: | 2.8 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KEF |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 13000 об/хв |
| Матеріал | Пластик |
| Номінальна споживана потужність | 0.25 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип міксера | Занурювальний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Висота | 790 мм |
| Ширина | 170 мм |