
2 039 ₴
*Примітка: ключовою різницею між чафіндішами та мармітами є сфера застосування даних пристроїв: марміт - це частина лінії роздачі ресторану самообслуговування, в той час як чафіндіш є посудиною з підігрівом на накритому столі серед інших блюд.
Чафіндіш HENDI 475201 Economic вагою 3 кг та об'ємом літрів - відстань між стінками всередині пристрою мінімальна, що гарантує максимально допустиму компактність чафіндіша. Страви в ємності підігріває керамічна лампа, а значить тепло буде рівномірно розподілятися по всьому корпусу чафіндіша. чафіндіш підтримує відро гастроємності.
Особливості:
• Найбільш ефективне поширення тепла по корпусу пристрою;
• Наявність відкидної кришки;
• Підтримка універсальних гастроємностей;
• Пристрій ідеально підходить для кейтерингу та виїзної кухні;
• Корпус зі сталі невибагливий до догляду та не боїться корозії;
• Всі деталі чафіндіша взаємозамінні.
У комплекті:
• Чафіндіш HENDI 475201 Economic;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 9 |
| Тип гастроємності: | GN 1/2 |
| Тип нагріву: | горючий гель |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Країна виробник: | Нідерланди |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 385 |
| Глибина, мм: | 295 |
| Висота, мм: | 310 |
| Вага, кг: | 3 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Розташування | Підлогове |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 385 мм |
| Висота | 310 мм |
| Вага | 3 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |