


6 170 ₴
Інсектицидна лампа HENDI 270141 - це пристрій, призначене для знищення комах. Сфера застосування: підприємства громадського харчування і торгівлі. Обладнання встановлюється на висоті 2-5 м. Закріплюється на стіні або стелі. При установці потрібно уникати надто освітлених місць і протягів. Щороку потрібно міняти лампу, оскільки пристрій втрачає колишню ефективність. Регулярно очищайте піддон.
►ВАЖЛИВО! Для досягнення кращого ефекту краще використовувати лампу цілодобово, проте вдень радіус дії зменшується в 2-ва рази.
Існують лампи, в яких комахи знищуються електричним розрядом, а є , в яких на стінку наноситься клей. Останній варіант підходить для приміщень, в яких, за вимогами пожежної безпеки, забороняється використовувати прилади з електричним розрядом (склади, сушарні, силосні башти). У такій лампі клейовий шар є знімним. Час від часу його необхідно замінювати.
Особливості:
• Проста установка і обслуговування;
• Швидкий і ефективний вилов, знищення комах;
• Мінімізація ризику зараження тварин і людини хворобами, які переносяться комахами;
• Відсутність будь-яких запахів під час роботи обладнання.
В комплекті:
• Інсектицидна лампа HENDI 270141;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Застосування на вулиці: | є |
| Кількість ламп: | 2 |
| Максимальна площа дії, м. кв: | 150 |
| Напруга на решітці, В: | 2000 |
| Потужність однієї лампи, Вт: | 22 |
| Принцип дії: | електрика |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.05 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | пластик |
| Країна виробник: | Голандія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 680 |
| Глибина, мм: | 135 |
| Висота, мм: | 310 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Голландія |
| Площа дії | 150 кв.м |
| Споживана потужність | 0.05 Вт |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 22 Вт |