
5 286 ₴
►ВАЖЛИВО! Для досягнення максимального ефекту важливо використовувати лампу цілодобово, проте вдень радіус дії зменшується в два рази.
Існують пастки, в яких комахи знищуються електричним розрядом, а є , в яких на стінку наноситься клей. Останній варіант підходить для приміщень, в яких, за вимогами пожежної безпеки, забороняється використовувати прилади з електричним розрядом (склади, сушарні, силосні башти). У такій інсектицидній лампі клейовий шар є знімним. Час від часу його замінюють.
Особливості:
• Зручність і безпека використання;
• Ефективне знищення комах;
• Створення комфортних умов для людського життя і праці;
• Відсутність необхідності в спеціальному догляді.
В комплекті:
• Інсектицидна лампа HENDI 270066;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Застосування на вулиці: | є |
| Кількість ламп: | 2 |
| Максимальна площа дії, м. кв: | 100 |
| Напруга на решітці, В: | 2000 |
| Потужність однієї лампи, Вт: | 20 |
| Принцип дії: | електрика |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.04 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | пластик |
| Країна виробник: | Голандія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 510 |
| Глибина, мм: | 105 |
| Висота, мм: | 315 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Голландія |
| Споживана потужність | 0.04 Вт |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 315 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 20 Вт |