


81 584 ₴
Професійна плита індукційна Modular TMI35M6 Tehma (1100х900) 3.5 кВт з 6 конфорками від відомого виробника TEHMA (Україна) - як правило використовується для приготування їжі в посуді різних діаметрів. Особливість індукційної плити полягає в способі генерації тепла: як нагрівальний елемент використовується індукційна котушка, яка утворює електромагнітне поле. Встановлена посуд нагрівається від цього поля, при цьому сама робоча поверхня плити залишається холодною.
Вентилятори дляобдуву кожної конфорки;
В комплекті. Професійна плита індукційна Modular TMI35M6 Tehma (1100х900) 3.5 кВт:
• Індукційна плита 380 вольт;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | +60…+240 |
| Матеріал виробу: | повністю нержавіюча сталь |
| Розмір конфорки, мм: | 300 |
| Кількість конфорок, шт: | 6 |
| Тип управління: | сенсорне |
| Таймер, хв: | 0-1440 |
| Тип встановлення: | підлоговий |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 21 |
| Напруга, В: | 380 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1100 |
| Глибина, мм: | 900 |
| Висота, мм: | 850 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tehma |
| Вид конфорки | індукційна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 21 кВт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Розташування | Підлогове |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 1177 мм |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Загальна кількість конфорок | 6 |
| Форма робочої поверхні | Прямокутна |