
73 426,80 ₴
Картоплечистка SIRMAN PPJ 6 SC - машина для очистки картоплі та моркви на професійній кухні кафе, бару ресторану, столової.
Примітка: максимальна продуктивність перевіряється при 90% повністю очищеної картоплі. Очищеним вважається бульба, у якого шкірка залишається лише в поглибленнях, а на решті поверхні коренеплоду є не більш як три ділянок з шкіркою, максимальним розміром від 1 до 3 мм.
Дана модель має разовe завантаження до 6 кг продуктів і дозволяє за годину роботи отримати 105 кг очищених овочів. Це дозволяє встановлювати картоплечистку на будь-якому підприємстві сектора HoReCa і громадського харчування.
• Проста конструкція і нескладне обслуговування;
• Кращі параметри продуктивності (до 105 кг/год) для даного цінового сегмента;
• Ергономічний дизайн апарата.
В комплекті. Картоплечистка SIRMAN PPJ 6 SC:
• Картоплечистка 220 вольт;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Завантаження, кг: | 6 |
| Продуктивність, кг/год: | 105 |
| Час на обробку, хв: | до 5 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.37 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавійка |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 400 |
| Глибина, мм: | 400 |
| Висота, мм: | 690 |
| Вага, кг: | 23 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.37 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 23 кг |
| Висота | 690 мм |
| Ширина | 400 мм |