
13 479 ₴
М'ясорубка GASTRORAG HM-12NS використовується на професійній кухні для подрібнення м'яса і риби на фарш, повторного подрібнення котлетної маси і набивання ковбас. М'ясорубки GASTRORAG - це найкраще рішення кафе, барів і ресторанів. Даная модель м'ясорубки відрізняється надійністю матеріалів, простотою конструкції і корпусом з матеріалу - який не піддається корозії і не надає токсичного впливу на продукти харчування.
• Ріжучий вузол системи - enterprice;
• Потужний, довговічний вентильований двигун;
• Може перемолоти до 150 кг м'яса на годину;
• Функція реверс (зворотний хід) - є;
• Розміри, мм: 444 х х 506;
• Швидкий і легкий процес розбирання м'ясорубки, що дає можливість не витрачати багато часу на його чистку;
• Є можливість мити в посудомийній машині.
У комплекті. М'ясорубка GASTRORAG HM-12NS:
• М'ясорубка 220 вольт;
• Набір ножів і решіток enterprice;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
Правила роботи. М'ясорубка GASTRORAG HM-12NS:
1. М'ясорубка використовується для подрібнення тільки свіжого м'яса.
2. М'ясо повинно бути без додаткових твердих частинок.
3. М'ясорубка не повинна працювати вхолосту!
4. При посиленому використанні машини її необхідно заглушити і дати охолонути 15 хвилин.
5. При неправильному складанні ріжучого вузла елементи зламаються, що може привести до поломки інших деталей. Тоді ремонт м'ясорубки буде НЕ ГАРАНТІЙНИМ!
6. Крім того, необхідно підтримувати належний рівень гігієни: щодня проводити чистку м'ясорубки.
| Продуктивність, кг/год: | 150 |
| Система ножів: | enterprise |
| Реверс: | є |
| Тип корпусу: | вентильований |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.8 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | алюміній |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 444 |
| Глибина, мм: | 270 |
| Висота, мм: | 506 |
| Вага, кг: | 25 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GASTRORAG |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 25 кг |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна споживана потужність | 0.8 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 506 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Ширина | 444 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |