
19 480 ₴
*Примітка: якщо ви визначилися з місцем встановлення теплової вітрини, то візьміть до уваги висоту, ширину та глибину пристрою, а також її вагу. У разі, якщо ви хочете розміщувати вітрину на прилавку або стільниці - перевірте, чи зможе ваш стіл або тумба витримати вагу вітрини.
Принцип роботи теплової вітрини полягає в постійній підтримці фіксованої температури в підтримуваному діапазоні температур за допомогою вбудованого термостата. Обслуговуючому персоналу необхідно лише разово встановити необхідну температуру, яка буде підтримуватися заданий відрізок часу. Товщина скла вітрини та наявність системи ущільнювачів дозволяє підтримувати високу температуру всередині камери без значного споживання електроенергії.
Теплова вітрина AIRHOT HW-108 розрахована на 4 полиці, форма скла: з радіусним склом - ідеальне поєднання для будь-якого бістро чи ресторану самообслуговування. Вітрина живиться від мережі 220В та споживає всього 1.2 кВт/год.
Особливості:
• Велика кількість прозорого скла дозволяє відвідувачам ідеально розглянути представлені страви;
• Низьке енергоспоживання, завдяки чому вітрина може працювати в режимі 24/7;
• Невеликі вага та габарити пристрою - пишіть вітрину на будь-якому прилавку або обладнанні. Вітрини можна комбінувати та розташовувати одну над іншою;
• Легкість та доступність для обслуговуючого персоналу: вітрина оснащується зручними дверцятами з тильного боку корпусу;
• Принцип управління вітриною - механічний, що дозволяє налаштовувати її в рукавичках.
У комплекті:
• Теплова вітрина AIRHOT HW-108 - 220;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | +30…+90 |
| Кількість полиць: | 4 |
| Об'єм камери, л: | 108 |
| Обертання полиць: | є |
| Термостат: | є |
| Тип вітрини: | для піци |
| Форма скла: | з радіусним склом |
| Тип управління: | механічний |
| Підсвітка: | є |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.2 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 470 |
| Глибина, мм: | 470 |
| Висота, мм: | 870 |
| Вага, кг: | 35 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Теплова вітрина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість гастроемкостей | 4 шт. |
| Конфигурация стекла | Пряме |
| Матеріал дверей | Скло |
| Розташування | Підлогове |
| Спосіб відкривання дверей | Розсувний |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 35 кг |
| Висота | 870 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна споживана потужність | 1.2 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |