
362 490 ₴
| Виробник: | GMB14 |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.85 |
| Тип споживання: | попередній вибір |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1440 |
| Висота, мм: | 2120 |
| Вага, кг: | 225 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Desmon |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.85 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2120 мм |
| Ширина | 1440 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 6 шт. |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 700 л |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 225 кг |
| Тип обладнання | Холодильний мінібар |
| Мінібар | Да |