
359 806,80 ₴
Морозильна шафа DESMON GB14С - вид професійного обладнання що найбільш часто використовується на кухнях ресторанів, громадського харчування, їдальнях, кафе і барах для заморозки м'яса, риби, овочів і борошняних виробів. Морозильна камера DESMON (Італія) - визнаний лідер у своєму ціновому сегменті. Але, найголовніше, гідність даного апарату - ідеальні температурні показники, що дозволяють заморожувати продукцію на тривалий термін.
Холодильник має потужність компресора в 0.76 кВт, яка здійснює заморозку м'яса, птиці, риби, овочів та інших продуктів в діапазоні: -10…-25 ° C. Морозильна шафа DESMON GB14С об'ємом 1400 л на 6 полиць, з температурним режимом -10…-25 ° C. Низьке споживання електроенергії 0.76 з підключенням 220В дозволить використовувати данну шафу в будь-яких умовах закладів громадського харчування. Товщина ізоляції: 60 мм, корпус апарата - нержавіюча сталь, розмір полиць або гастроємностей: GN-2/1.
Особливості морозильної шафи, купити які можна в нашому магазині:
• Найпотужніший компресор в своєму ціновому сегменті;
• Ідеальни місткий простір для зберігання великої кількості м'яса, риби, птиці і овочів;
• Миттєве заморожування вмісту і зручне розморожування камери;
• Зручне розміщення вмісту камери завдяки стандартизованим полицям.
В комплекті:
• Холодильник об'ємом 1400 л .;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | -10°...-25° |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кількість полиць: | 6 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 1400 |
| Розмір гастроемкостей: | GN-2/1 |
| Розморожування: | автоматичне |
| Тип дверей: | глухі, що самозакриваються |
| Тип охолодження: | динамічний |
| Товщина ізоляції, мм: | 60 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.76 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1440 |
| Глибина, мм: | 800 |
| Висота, мм: | 2120 |
| Вага, кг: | 200 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Desmon |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Морозильна шафа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.76 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 200 кг |
| Висота | 2120 мм |
| Глибина | 800 мм |
| Ширина | 1440 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 6 шт. |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 1400 л |