
118 009,20 ₴
Тістоміс FIMAR 12CNS необхідне електромеханічне обладнання, що часто використовується в кафе, барі, ресторані, піцерії, так і в будь-якому іншому підприємстві громадського харчування по виробництву кондитерських або хлібобулочних виробів. Тістоміс призначений для швидкого і якісного замішування тіста для приготування хлібобулочних виробів, дріжджового тіста, кондитерських виробів. Серед величезного асортименту тістомісильників, які представлені на ринку HoRaCa тістомісильники FIMAR (Італія) користуються попитом у знавців кулінарної справи. Тістоміси FIMAR - якість, надійність, простота в управлінні, і сучасний дизайн є незаперечними факторами для зупинки свого вибору на даному обладнанні.
Тістоміс FIMAR 12CNS оснащений діжею на 16 л вмісту. Вихід тіста орієнтовно становить 12 кг. Технічне виконання тістоміса - знімна діжа, відкидна верхня частина. Робочий орган апарату - спіральний. Забезпечує правильний заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в тістомісильній машині встановлено 1 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - нержавійка харчового типу AISI 304.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильників рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс FIMAR 12CNS легко миється вологою ганчіркою з мильним розчином та ополіскується теплою водою. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | знімна діжа, відкидна верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Об'єм діжі, л: | 16 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 12 |
| Продуктивність, кг/год: | 36 |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Швидкість обертання робочого органу, об/хв: | 90 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.75 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 350 |
| Глибина, мм: | 650 |
| Висота, мм: | 1060 |
| Вага, кг: | 63 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fimar |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 12 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 90 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.75 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 16 л |
| Продуктивність | 36 кг/год |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 63 кг |
| Висота | 1060 мм |
| Ширина | 350 мм |