
81 634 ₴
Тістоміс ALIMACCHINE SM70FT2V важливе електромеханічне обладнання, що часто використовується в кафе, барі, ресторані, піцерії, так і в будь-якому іншому підприємстві громадського харчування по виробництву кондитерських або хлібобулочних виробів. Тістоміс призначений для швидкого і якісного замішування тіста для приготування хлібобулочних виробів, дріжджового тіста, кондитерських виробів. Серед широкого асортименту тістомісильників, які представлені на ринку професійного кухонного обладнання тістомісильники Alimacchine (Італія) користуються заслуженим попитом у кухарів. Тістоміси Alimacchine - це оптимальне рішення по співвідношенню ціна/якість в своєму ціновому сегменті.
Тістоміс ALIMACCHINE SM70FT2V укомплектований діжею на 82 л вмісту. Вихід тіста орієнтовно становить 60 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна діжа, нерухома верхня частина. Робочий орган тістомісильної машини - спіральний. Забезпечує якісний заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в апараті встановлено 2 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - якісна нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильних машин рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс ALIMACCHINE SM70FT2V просто миється теплою, мильною водою. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | незнімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Об'єм діжі, л: | 82 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 60 |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.8 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 570 |
| Глибина, мм: | 950 |
| Висота, мм: | 920 |
| Вага, кг: | 158 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alimacchine |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 60 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.8 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Об'єм діжі | 82 л |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 158 кг |
| Висота | 920 мм |
| Ширина | 570 мм |