
16 597 ₴
Слайсер RGV Lady 275A - вид професійного обладнання, що часто використовується в секторі HoReCa для нарізування ковбас, шинки, свіжого і смаженого м'яса, сирів, овочів, рулетів тощо. Слайсер RGV дуже популярний в Україні і за кордоном завдяки своїй простоті, безпеці та надійності. Але найголовніша перевага даного апарату - це значне скорочення часу витраченого на нарізку продуктів.
Дана скиборізка має міцний 275 мм ніж, який максимально точно нарізає продукти на рівні скибочки 0…15 мм, корпус апарата - алюміній, заточючий пристрій в даній моделі є.
Увага! Після 15 хвилин роботи, двигуну необхідна перерва приблизно 5 хвилин, для забезпечення безпечної та тривалої експлуатації.
Особливості:| Діаметр ножа, мм: | 275 |
| Заточуючий пристрій: | є |
| Матеріал виробу: | алюміній |
| Товщина нарізки, мм: | 0…15 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.15 |
| Напруга, В: | 220 |
| Тип споживання: | змішане споживання |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 490 |
| Глибина, мм: | 550 |
| Висота, мм: | 450 |
| Вага, кг: | 16.5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RGV |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Автоматичний слайсер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Заточуючий пристрій | Так |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна споживана потужність | 0.15 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16.5 кг |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |