
49 897,20 ₴
Холодильник для вина TECFRIGO Wine 32/1 для 32 пляшок - призначений для зберігання і подачі вина і відповідає всім вимогам фахівців з вин. Якщо говорити про вино, а особливо про дороге, то як відомо - це вишуканий напій, смакові якості якого багато в чому залежать від умов, в яких воно зберігається.
Шафа для зберігання вина TECFRIGO широко використовуються в ресторанах, кафе, барах. Пляшки в холодильнику зберігають в горизонтальному положенні, щоб корок не розсихався. Для зберігання вина та інших напоїв використовується ), кількість зон охолодження - 1 (температурний режим +2…+10°С).
Ви можете купити холодильник для вина, що ідеально підходить не тільки під вимоги вашого закладу, а й під його інтер'єр. Однак, крім зовнішніх характеристик, в шафах є різні температурні зони на які важливо звернути особливу увагу.
Для різного вина задається своя температура зберігання:
► Червоне вино - +15 ... +18°C;
► Біле вино - +10 ... +13°C;
► Ігристе вино - +7 ... +9°C;
Важливо! Перед тим, як покласти теплу пляшку вина для зберігання в винний холодильник, охолодіть її в звичайному холодильнику. Так само, зведіть кількість відкриттів дверей шафи до мінімуму.
| Діапазон робочих температур, °C: | +2°...+10° |
| Кількість зон охолодження: | 1 |
| Кількість полиць: | 2+1 |
| Місткість пляшок: | 32 |
| Матеріал виробу: | фарбований метал |
| Об'єм, л: | 106 |
| Тип охолодження: | динамічний |
| Підсвітка: | є |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.1 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 493 |
| Глибина, мм: | 625 |
| Висота, мм: | 830 |
| Вага, кг: | 44 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecfrigo |
| Країна виробник | Італія |
| Місткість | 32 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Загальний об`єм | 106 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 44 кг |
| Висота | 830 мм |
| Глибина | 625 мм |
| Ширина | 493 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |