
326 834,40 ₴
*Примітка: незважаючи на те, що зовні котел захищений шаром термоізолюючого матеріалу для підвищення безпеки роботи з ним, все ж необхідно дотримуватися техніки безпеки при роботі з харчовим котлом. Особливо варто звернути увагу на момент відкриття кришки - так як є можливість обпектися паром.
Котел має двостінні конструкцію, між верстатами якого знаходиться нагрівальний елемент підвищує температуру в чаші. Котел нагрівається непрямим способом - тен не взаємодіє безпосередньо на їжу, а тільки через теплопровідник - масло або воду. Таким чином виключається ризик підгоряння страви в котлі.
Котел харчоварильний BERTOS E7PI має потужність 9 кВт і живиться від мережі 380 В - цього достатньо щоб нагріти літрів їжі за хвилин. Матеріал корпусу повністю нержавіюча сталь, тобто вага всього котла становить близько 111 кг. При підлоговому способі встановлення пристрій має висоту 900 мм, принцип управління - механічне.
Особливості:
• Встановлений в котлі термостат необхідний для контролю рівня нагріву;
• Форма чаші сприяє легкому догляду;
• Механічне управління дозволяє без праці налаштовувати параметри навіть в рукавичках;
• Варильний котел це не тільки про підготовку, а й про кип'ятіння води на чай або каву.
В комплекті:
• Котел харчоварильний BERTOS E7PI - 380 В;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Матеріал виробу: | повністю нержавіюча сталь |
| Наявність міксера: | немає |
| Спосіб нагріву: | непрямий |
| Тип нагріву: | пароводяний |
| Тип управління: | механічне |
| Тип встановлення: | підлоговий |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 9 |
| Напруга, В: | 380 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 800 |
| Глибина, мм: | 700 |
| Висота, мм: | 900 |
| Вага, кг: | 111 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bertos |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 111 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна споживана потужність | 9 кВт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 800 мм |