
6 268 ₴
Апарат для гарячого шоколаду Remta CS 3 призначений для змішування та приготування як гарячого шоколаду, так і інших гарячих напоїв.
Об'єм: 5 літрів.
Апарат оснащений протиударною колбою (знімний прозорий контейнер).
Підігрів за принципом водяної лазні.
Тип перемішування напою: весло.
< p>Котел та нагрівальний елемент з нержавіючої сталі.Матеріал корпусу та прозорої знімної колби - полікарбонат.
Регульований термостат: +30 - +90°C.
Колір корпусу: чорний.
Доступні кольори корпусу: чорний, сріблястий та сталевий
Потужність: 1,1 кВт
| Матеріал виробу: | пластик |
| Об'єм чаші, л: | 5 |
| Габарити (ДхШхВ), мм: | 320х300х480 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Виробник: | Remta CS 3 |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.1 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Туреччина |
| Габарити | |
| Вага, кг: | 7 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remta |
| Країна виробник | Туреччина |
| Загальні параметри | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 480 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал чаші | Метал |
| Номінальна споживана потужність | 1.1 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Принцип роботи | На водяній бані |