

33 734 ₴
М'ясорубка CELME MEM 22 CE як правило використовується для отримання фаршу з будь-якого виду м'яса. М'ясорубки CELME - це найкраще рішення в своєму ціновому сегменті. Даная модель м'ясорубки відрізняється міцністю матеріалів, зручністю використання і корпусом з матеріалу - який не піддається корозії і не надає токсичного впливу на продукти харчування.
• Ріжучий вузол системи - 1/2 unger;
• Потужний, довговічний вентильований двигун;
• Може перемолоти до 200 кг м'яса на годину;
• Функція реверс (зворотний хід) - немає;
• Габарити, мм: 400 х х 370;
• Швидкий і легкий процес розбирання м'ясорубки, що дає можливість не витрачати багато часу на його чистку;
• Дозволено мити в посудомийці.
У комплекті. М'ясорубка CELME MEM 22 CE:
• М'ясорубка 220 вольт;
• Набір ножів і решіток 1/2 unger;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
Правила роботи. М'ясорубка CELME MEM 22 CE:
1. М'ясорубка призначена для подрібнення тільки свіжого м'яса.
2. М'ясо повинно бути без додаткових твердих частинок.
3. Холостий хід для м'ясорубки заборонений!
4. При інтенсивному використанні машини її необхідно заглушити і дати охолонути 15 хвилин.
5. При неправильному складанні ріжучого вузла елементи вийдуть з ладу, що може привести до поломки інших деталей. Тоді ремонт м'ясорубки буде НЕ ГАРАНТІЙНИМ!
6. Крім того, необхідно підтримувати належний рівень гігієни: щодня проводити чистку м'ясорубки.
| Продуктивність, кг/год: | 200 |
| Система ножів: | 1/2 unger |
| Реверс: | немає |
| Тип корпусу: | вентильований |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.38 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавійка/алюміній |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 400 |
| Глибина, мм: | 185 |
| Висота, мм: | 370 |
| Вага, кг: | 17 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Celme |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 17 кг |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.38 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 370 мм |
| Глибина | 185 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |