
17 051 ₴
Слайсер CELME FA 220 СЕ - обладнання, що найбільш часто використовується в м'ясних магазинах, супермаркетах, гастрономах, кафе або барах для швидкого та регульованого нарізання продуктів гастрономії. Слайсер CELME - це безперечно простота і безпека використання, а головне значне скорочення часу, витраченого на нарізку продуктів.
Дана скиборізка має міцний 220 мм ніж, який максимально точно нарізає продукти на рівні скибочки 0...16 мм, корпус апарата - алюміній, заточючий пристрій в даній моделі є.
Увага! Після 15 хвилин роботи, двигуну необхідна перерва приблизно 5 хвилин, для забезпечення безпечної та тривалої експлуатації.
Особливості:
• Потужний і тихий двигун;
• Пристрій для заточування леза;
• Ніж слайсера поміщений в захисний кожух;
• Можливість регулювання товщини нарізки.
В комплекті:
• Слайсер 220 вольт;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діаметр ножа, мм: | 220 |
| Заточуючий пристрій: | є |
| Матеріал виробу: | алюміній |
| Розмір продукту що нарізається, мм: | 220x165 |
| Товщина нарізки, мм: | 0…16 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.15 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 360 |
| Глибина, мм: | 440 |
| Висота, мм: | 330 |
| Вага, кг: | 10.2 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Celme |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Автоматичний слайсер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Заточуючий пристрій | Так |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна споживана потужність | 0.15 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.2 кг |
| Висота | 330 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |