
11 999 ₴
*Примітка: не всі представлені в каталозі марміти оснащуються гастроємностями за замовчуванням. Їх комплектацію та наявність уточнюйте у менеджерів.
Марміт електричний КИЙ-В МН-6 користується популярністю на великих кухнях, адже виробник гарантує якість та надійність даного обладнання. Кухарі усього світу не упускають можливості попрацювати з цими мармітами, адже готова страва без підігріву швидко втрачає свої смакові якості та апетитний зовнішній вигляд. Принцип роботи марміта полягає в наступному: в камері марміту знаходиться захищений тен та вода, яка ефективно передає температуру від нагрівача гастроємності, завдяки чому підгоряння та пересушування страви повністю нівелюється. Обслуговуючий персонал вибирає потрібну температуру для цієї страви (на рівні 65-70 градусів), а термостат контролює щоб це значення не змінювалося.
Особливості:
• Рівномірний розподіл тепла з усіх боків гастроємності;
• Термостат ефективно розподіляє навантаження на нагрівач, економити ваші ресурси;
• Принцип нагріву: водяний, а це значить що гастроємності будуть нагріті рівномірно та найефективніше;
• Корпус з нержавіючої сталі ідеально підходить для обладнання даного типу: стійкий до корозії та не вибаглива до догляду.
Марміт електричний КИЙ-В МН-6. У комплекті:
• Марміт електричний КИЙ-В МН-6 - 220;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | +0…+90 |
| Кількість гастроємностей: | 6 |
| Об'єм, л: | 33 |
| Тип гастроємності: | GN 1/3 |
| Тип нагріву: | водяний |
| Тип обладнання: | марміт |
| Наявність зливного крана: | є |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 760 |
| Глибина, мм: | 570 |
| Висота, мм: | 330 |
| Вага, кг: | 17 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 17 кг |
| Вид обладнання | Марміт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал виготовлення підставки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 33 л |
| Розташування | Настільне |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 570 мм |
| Ширина | 760 мм |