
14 376 ₴
*Примітка: якщо ви визначилися з місцем встановлення теплової вітрини, то візьміть до уваги висоту, ширину та глибину пристрою, а також її вагу. У разі, якщо ви хочете розміщувати вітрину на прилавку або стільниці - перевірте, чи зможе ваш стіл або тумба витримати вагу вітрини.
Принцип роботи теплової вітрини полягає в постійній підтримці фіксованої температури в підтримуваному діапазоні температур за допомогою вбудованого термостата. Обслуговуючому персоналу необхідно лише разово встановити необхідну температуру, яка буде підтримуватися заданий відрізок часу. Товщина скла вітрини та наявність системи ущільнювачів дозволяє підтримувати високу температуру всередині камери без значного споживання електроенергії.
Теплова вітрина КИЙ-В ВТН-6-1220 розрахована на 1 полиці, форма скла: з прямим склом - ваші страви будуть ефективно розставлені перед відвідувачами. Вітрина живиться від мережі 220В та споживає всього 1 кВт/год.
Особливості:
• Відмінна наглядність страв відвідувачами;
• Тен теплової вітрини не споживає багато електроенергії, а щільна камера здатна довго утримувати високу температуру;
• Невеликі вага та габарити пристрою - пишіть вітрину на будь-якому прилавку або обладнанні. Вітрини можна комбінувати та розташовувати одну над іншою;
• Вітрину легко та просто обслуговувати за допомогою дверцят на тильній стороні корпусу;
• Механічний принцип управління дозволяє працювати з пристроєм в рукавичках.
У комплекті:
• Теплова вітрина КИЙ-В ВТН-6-1220 - 220;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | +35…+85 |
| Кількість полиць: | 1 |
| Обертання полиць: | немає |
| Розмір полиці, мм: | 380х980 |
| Тип вітрини: | гастрономічна |
| Форма скла: | з прямим склом |
| Тип управління: | механічний |
| Підсвітка: | немає |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1220 |
| Глибина, мм: | 400 |
| Висота, мм: | 380 |
| Вага, кг: | 26 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Теплова вітрина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конфигурация стекла | Гнуте |
| Матеріал дверей | Скло |
| Розташування | Настільне |
| Спосіб відкривання дверей | Розсувний |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 26 кг |
| Висота | 380 мм |
| Ширина | 1220 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна споживана потужність | 26 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |