
27 563 ₴
*Примітка: якщо ви визначилися з місцем встановлення теплової вітрини, то візьміть до уваги висоту, ширину і глибину пристрою, а також її вага. У разі, якщо ви хочете розміщувати вітрину на прилавках або стільниці - перевірте, чи зможе ваш стіл або тумба витримати вагу вітрини.
Підтримка постійної високої температури всередині камери забезпечується системою вентиляторів і нагрівального елементу - тену. Обслуговуючому персоналу необхідно лише разово встановити Необхідну температуру, яка буде підтримуватися заданий відрізок часу. Скло вітрини виконує не тільки демонстраційну і захисну функцію - його товщина дозволяє мінімізувати тепловтрати в камері. Теплова вітрина для попкорну КИЙ-В ВТПК -1000 живиться від мережі 220В і споживає всього 1.5 кВт/год.
Особливості:
• Відмінна оглядовість попкорну відвідувачами;
• Відносна компактність вітрини в порівнянні зі звичайними стійками дозволяє встановлювати її на будь-якій поверхні. Вітрини можна комбінувати і розташовувати одну над іншою;
• Легкість та доступність для обслуговуючого персоналу: вітрина оснащується зручними дверцятами з тильного боку корпусу;
• Принцип управління вітриною - механічний, що дозволяє налаштовувати її в рукавичках.
Теплова вітрина для попкорну КИЙ-В ВТПК-1000. У комплекті:
• Теплова вітрина для поп-корну КИЙ-В ВТПК-1000 - 220;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | +35…+85 |
| Обертання полиць: | немає |
| Тип вітрини: | для попкорну |
| Форма скла: | з прямим склом |
| Тип управління: | механічний |
| Підсвітка: | є |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 920 |
| Глибина, мм: | 760 |
| Висота, мм: | 700 |
| Вага, кг: | 40 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Теплова вітрина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конфигурация стекла | Пряме |
| Матеріал дверей | Скло |
| Розташування | Настільне |
| Спосіб відкривання дверей | Розсувний |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 кг |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 920 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна споживана потужність | 1.5 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |