

22 689 ₴
Апарат для солодкої вати КИЙ-В УСВ-1М став початком успішного бізнесу для багатьох наші покупців. Апарат для приготування цукрової вати "Tom and Jerry" - це класика обладнання для фаст-фуду України. Модель надійна в експлуатації і проста в обслуговуванні. Мала вага і габарити дозволяють легко транспортувати апарат і, тим самим, швидко міняти точки продажів. Висока прибутковість апарату допоможе Вам швидко окупити вкладені витрати.
Зверніть увагу: При покупці цукру, на маркуванні цифрою 1 позначається буряковий цукор, цифрою 2 тростинний. Для роботи підходить тільки буряковий. У тростинного температура плавлення вище, як наслідок він кристалізується і забиває головку.
| Діаметр чаші, мм: | 260 |
| Продуктивність, порц/хв: | 3 |
| Час приготування порції, с: | 20-25 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.95 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 330 |
| Глибина, мм: | 260 |
| Висота, мм: | 360 |
| Вага, кг: | 9 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Апарат цукрової вати |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна потужність | 0.95 кВт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 330 мм |