


10 378 ₴
Задня стінка виконана зі скла, що дозволяє покупцям бачити процес приготування.
Якість приготування.
Процес приготування сосисок відбувається на парі, що виключає їх розварювання.
Конструкція апарата виключає розмокання булочок.
Автоматичне регулювання температури.
Регулятор температури забезпечує автоматичне регулювання та підтримання заданої температури апарата для хот-догів.
Простота в обслуговуванні.
Дверцята та внутрішні перегородки апарату для хот догів знімні.
| Діапазон робочих температур, °C: | +30…+90 |
| Кількість роликів: | паровий |
| Габарити (ДхШхВ), мм: | 430х340х550 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Виробник: | КИЙ-В АПХ-П |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Вага, кг: | 15 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 550 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 340 мм |