



16 099,20 ₴
Кутер RAUDER HR-6 типу - кутер - професійне електромеханічне обладнання яке використовується в кухнях кафе і ресторанів, в заводських цехах, в супермаркетах для швидкого і якісного подрібнення продукту, приготування різних форм майонезів та ін. Він дозволяє дробити (горіхи, сухарі, шоколад і навіть замішувати тісто як на пельмені), рубати м'ясо (крупно рубаний, дрібно рубаний), подрібнювати будь-які продукти (цибуля, курага, чорнослив, крабові палички, кальмари, варене м'ясо, сир, варені яйця та ін.). Завдяки регулюванню швидкості можна самим управляти подрібненням. Більше швидкість - дрібніше подрібнення. На станині кутера укріплена чаша і вал з декількома парами спеціальних кутерних ножів, що обертаються в площині, перпендикулярній площині обертання чаші, з допомогою яких проводиться подрібнення і перемішування інгредієнтів фаршу.
Особливості:
• Одним з найважливіших плюсів цього апарату - швидкість здійснених операцій;
• Ножі в чаші розміщені досить низько, щоб можна було готувати і невеликі порції;
• Корпус - нержавійка;
• Потужний двигун для постійного використання;
• Пульт з натискними кнопками;
• Обладнання встановлено на антиковзких ніжках;
• Обсяг чаші 6 літри;
• Можливість роботи зі швидкістю 700-2200 об/хв;
В комплекті:
• Кутер 6 л;
• Дод. комплектація немає;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
► Кутер - потужний кухонний інструмент, призначений для швидкого роздрібнення продуктів, переважно, твердої консистенції. Оснащується довгими і середніми ножами з зубчиками, здатними перемелювати м'ясо, рибу, птицю на дрібний фарш, але не справляється з в'язкою емульсією;
► Бліксери - поєднання блендера і міксера - потужний двигун і сталеві ножі з зубчиками, розташування яких дозволяє спеціально затягувати емульсію під себе, тобто ще більш ефективно подрібнювати дрібні частинки. Працює при заповненні чаші на ⅔, ідеальний для виготовлення майонезу, пюре, мусів і джемів;
► Кухонний процесор (комбайн) - комбінований пристрій що поєднує в собі: блендер, овочерізку, м'ясорубку, а в деяких випадках, і соковижималку. В ході готування дозволяє змінювати диски і ножі, перемикаючись з шинкування овочів, наприклад, на рубання м'яса.
| Ємність, л: | 6 |
| Кількість швидкостей: | варіатор |
| Режим пульсації: | немає |
| Тип: | кутер |
| Швидкість, об/хв: | 700/2200 |
| Комплектація: | немає |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.95 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 480 |
| Глибина, мм: | 320 |
| Висота, мм: | 400 |
| Вага, кг: | 18.6 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 18.6 кг |
| Вид обладнання | Куттер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 2200 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.95 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |
| Об'єм ємності | 6 л |