
52 219,20 ₴
Тісторозкатувальна машина GGF S 42 цінне обладнання для кожної професійної кухні, виробляють піцу, хліб, багети, пасту і листкове тісто і інші хлібобулочні вироби. Переваги використання тісторозкатувальних машин:
• Завдяки продуманій конструкції в розкатку для тіста вдалося помістити 1 пар вальців, а значить вона ідеально підходить для піцци виробничої кухні будь-якого напрямку. Тісторозкатувальна машина широко використовується на кухнях різних класів у професійних пекарів, піццайола, кухарів - вона підвищує продуктивність кухні, розвантажуючи персонал вашої кухні;
• Тільки професійні тісторозкатувальні машини зможуть сформувати ідеальне тісто для випічки, при цьому зроблять це якісно, оперативно і без зусиль;
Після розтяжки тісто готове до готування або подальшої обробки.
• Тістоформувальні машини GGF здатні швидко і без зусиль зробити щільне, гладке тісто для піци, пасти, багетів, виробів з листкового тіста. У наш час доволі не продуктивно формувати тісто вручну і качалкою - для цього буде потрібно не одну годину робочого часу - цю роботу виконає професійна тісторозкатка, купити яку можна в нашому інтернет-магазині по знижці.
Тісторозкатувальна машина GGF S 42 потужністю 0.37 кВт живиться від мережі 220, а в якості матеріалу для корпусу використовується нержавіюча сталь, що забезпечує високі показники не тільки продуктивності, але і довговічності використання машини. А висока продуктивність тісторозкатки досягається завдяки комплексу валків в кількості 1 шт., що забезпечує можливість розкатати тісто не тільки для піци або локшини, але також коржики, листкового тіста, тіста для чебуреків та іншої випічки.
В комплекті:
• Тісторозкатувальна машина 220 вольт;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Вага заготовки, г: | 210-600 |
| Кількість пар вальців: | 1 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Призначення: | для піци |
| Тип розкатки: | електрична |
| Ширина тіста, мм: | 260-400 |
| Тип встановлення: | настільна |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.37 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 660 |
| Глибина, мм: | 990 |
| Висота, мм: | 720 |
| Вага, кг: | 34 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GGF |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тісторозкаточна машина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.37 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 34 кг |
| Висота | 720 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Параметри продуктивності | |
| Кількість валків | 1 пара |