
35 640 ₴
Тісторозкатувальна машина ITPIZZA DSA-420 цінне обладнання для кожної кухні виробництва, що займається випічкою хліба, багетів, піци, виробництвом локшини, листкового тіста, феттучині, коржів та інших хлібобулочних виробів. Переваги використання тісторозкатувальних машин:
• Завдяки продуманій конструкції в тісторозкатувальну машину вдалося помістити 2 пар вальців, а значить вона ідеально підходить для піцци виробничої кухні будь-якого напрямку. Тісторозкатувальна машина зустрічається на кухнях різних класів у професійних пекарів, піццайола, кухарів - вона підвищує ККД кухні, розвантажуючи персонал вашої кухні;
• Тільки професійні тістоформувальні машини зможуть розкачати щільне, гладке, незбиране тісто, при цьому зроблять це професійно, швидко і без зусиль;
Після розтяжки тісто готове до нарізки або подальшої обробки.
• Машини тісторозкатувальні ITPIZZA здатні швидко і без зусиль зробити щільне, гладке тісто для піци, пасти, багетів, виробів з листкового тіста. Сьогодні доволі не продуктивно формувати тісто руками і качалкою - для цього буде потрібно надто багато часу і сил - цю роботу виконає професійна тісторозкатка, купити яку можна в нашому інтернет-магазині по знижці.
Тісторозкатувальна машина ITPIZZA DSA-420 потужністю 0.25 кВт живиться від мережі 220, а в якості матеріалу для корпусу використовується нержавіюча сталь, що забезпечує високі показники не тільки продуктивності, але і довговічності використання машини. А висока продуктивність тісторозкатки досягається завдяки комплексу валків в кількості 2 шт., довжиною 420 мм, при цьому проміжок між валками становить мм, що забезпечує можливість виготовити тісто не тільки для піци або локшини, але також коржики, листкового тіста, тіста для чебуреків та іншої випічки.
В комплекті:
• Тісторозкатувальна машина 220 вольт;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Вага заготовки, г: | 210-700 |
| Довжина вальців, мм: | 420 |
| Кількість пар вальців: | 2 |
| Макс. проміжок між вальцями, мм: | 4 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Призначення: | для піци |
| Тип розкатки: | електрична |
| Ширина тіста, мм: | 260-400 |
| Тип встановлення: | настільна |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.25 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 585 |
| Глибина, мм: | 435 |
| Висота, мм: | 790 |
| Вага, кг: | 37 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITPIZZA |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тісторозкаточна машина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.25 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 37 кг |
| Висота | 790 мм |
| Ширина | 585 мм |
| Параметри продуктивності | |
| Довжина валків | 420 мм |
| Кількість валків | 2 пари |
| Розвід валків | 4 мм |