
20 743,20 ₴
М'ясорубка GASTROMIX MG-22R C використовується на професійній кухні для подрібнення свіжого м'яса (курки, свинини і яловичини без жил) і риби до стану фаршу. М'ясорубки GASTROMIX - це найкраще рішення кафе, барів і ресторанів. Даная модель м'ясорубки відрізняється найкращою якістю збірки матеріалів, зручністю використання і корпусом з матеріалу - який не піддається корозії та не надає токсичного впливу на продукти харчування.
• Ріжучий вузол системи - unger;
• Потужний, довговічний вентильований двигун;
• Може перемолоти до 260 кг м'яса на годину;
• Функція реверс (зворотний хід) - є;
• Габаритні розміри, мм: 390x300x420;
• Швидкий і легкий процес розбирання м'ясорубки, що дає можливість не витрачати багато часу на його чистку;
• Є можливість мити в посудомийці.
У комплекті. М'ясорубка GASTROMIX MG-22R C:
• М'ясорубка 220 вольт;
• Набір ножів і решіток unger;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
Правила роботи. М'ясорубка GASTROMIX MG-22R C:
1. М'ясорубка призначена для подрібнення тільки свіжого м'яса.
2. М'ясо повинно бути без кісток.
3. Заборонено роботу м'ясорубки в холосту!
4. При напруженому використанні машини її необхідно заглушити та дати охолонути 15 хвилин.
5. При неправильному складанні ріжучого вузла елементи зіпсуються, що може привести до поломки інших деталей. Тоді ремонт м'ясорубки буде НЕ ГАРАНТІЙНИМ!
6. Крім того, необхідно підтримувати належний рівень гігієни: щодня проводити чистку м'ясорубки.
| Продуктивність, кг/год: | 260 |
| Система ножів: | unger |
| Реверс: | є |
| Тип корпусу: | вентильований |
| Комплектація: | завантажувальний лоток, штовхач, решітки 6 мм та 8 мм, ножі 2 шт |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.85 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбований метал |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 390 |
| Глибина, мм: | 300 |
| Висота, мм: | 420 |
| Вага, кг: | 29 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gastromix |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 29 кг |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.85 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |