
8 820 ₴
М'ясорубка GASTROMIX MG-12R C для подрібнення свіжого м'яса (курки, свинини і яловичини без жил) і риби до стану фаршу. М'ясорубки GASTROMIX - це найкраще рішення по параметру ціна/якість. Даная модель м'ясорубки відрізняється найкращою якістю збірки матеріалів, простотою конструкції та корпусом з матеріалу - який не піддається корозії й не надає токсичного впливу на продукти харчування.
• Ріжучий вузол системи - enterprise;
• Потужний, довговічний вентильований двигун;
• Може перемолоти до 120 кг м'яса на годину;
• Функція реверс (зворотний хід) - є;
• Габаритні розміри, мм: 445x290x385;
• Швидкий і легкий процес розбирання м'ясорубки, що дає можливість не витрачати багато часу на його чистку;
• Дозволено мити в посудомийній машині.
У комплекті. М'ясорубка GASTROMIX MG-12R C:
• М'ясорубка 220 вольт;
• Набір ножів і решіток enterprise;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
Правила роботи. М'ясорубка GASTROMIX MG-12R C:
1. М'ясорубка використовується для подрібнення тільки свіжого м'яса.
2. М'ясо повинно бути без додаткових твердих частинок.
3. М'ясорубка не повинна працювати вхолосту!
4. При напруженому використанні машини її необхідно заглушити та дати охолонути 15 хвилин.
5. При неправильному складанні ріжучого вузла елементи перестануть працювати, що може привести до поломки інших деталей. Тоді ремонт м'ясорубки буде НЕ ГАРАНТІЙНИМ!
6. Крім того, необхідно підтримувати належний рівень гігієни: щодня проводити чистку м'ясорубки.
| Продуктивність, кг/год: | 160 |
| Система ножів: | enterprise |
| Реверс: | є |
| Тип корпусу: | вентильований |
| Комплектація: | завантажувальний лоток, штовхач, решітки 6 мм та 8 мм, ножі 2 шт |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.75 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбований метал |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 445 |
| Глибина, мм: | 290 |
| Висота, мм: | 385 |
| Вага, кг: | 25 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gastromix |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 25 кг |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.75 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 385 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |