


9 553 ₴
Візок призначений для встановлення на нього обладнання для приготування попкорна. Виріб має привабливий зовнішній вигляд і зручну ергономіку. Візок для попкорна, апарат попкорна і вітрина виконані в єдиному дизайні. Корпус фарбований, з декоротивним орнаментом і написом «Popcorn».
Діаметр колеса: 508мм.
Внутрішній вільний об'єм: 67л., 500х360мм.
Розміри майданчика для апарату попкорн: 510х380мм
Кількість ручок для транспортування: 2шт.
Розмір: 850х628х860мм
Вага: 25 кг
| Вільний об'єм, л: | 67 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 850 |
| Глибина, мм: | 630 |
| Висота, мм: | 850 |
| Вага, кг: | 20 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 850 мм |