
1 181 ₴
Інсектицидна лампа використовується для залучення невидимим випромінюванням літаючих комах, наприклад, мух, метеликів, комарів та інших шкідників, що літають, з подальшим їх знищенням Електричним струмом. Висока напруга, достатня для ураження комах, підведена до металевих решіток в основі конструкції.
| Максимальна площа дії, м. кв: | 50 |
| Принцип дії: | електрика |
| Комплектація: | ланцюг для підвішування лампи до стелі |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.02 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбований метал |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 345 |
| Глибина, мм: | 250 |
| Висота, мм: | 265 |
| Вага, кг: | 2.2 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Площа дії | 50 кв.м |
| Споживана потужність | 0.02 Вт |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 г |
| Висота | 265 мм |
| Ширина | 345 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |