
78 844,80 ₴
Тістоміс GGF L 33 2V необхідне обладнання, що часто використовується як у кафе, барі, ресторані, піцерії, так і в будь-якому іншому підприємстві громадського харчування з виробництва кондитерських або хлібобулочних виробів. Тістоміс призначений для замішування тіста з різною основою та консистенцією для випікання хлібобулочних або кондитерських виробів. Серед величезного асортименту тістомісильних машин, які представлені на ринку барно-ресторанного обладнання, тістоміси GGF (Італія) користуються заслуженим попитом у кухарів. Тістоміси GGF – це оптимальне рішення щодо співвідношення ціна/якість у своєму ціновому сегменті.
Тістоміс GGF L 33 2V оснащений діжею на 33 л вмісту. Вихід тіста становить приблизно 25 кг. Технічне виконання тістомісу - незнімна діжа, нерухома верхня частина. Робочий орган устаткування – спіральний. Забезпечує відмінне замішування навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в тістомісі встановлено 2 швидкості замісу. Корпус тістомісу виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до сколів, подряпин та впливів вологи. Діжа, захисні решітки та робочі елементи – нержавіюча сталь харчового типу AISI 304.
Важливо! Для оптимального використання тістомісів рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів повинна бути мінімум 1/3 для рідин (олія та вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс GGF L 33 2V просто миється теплою водою і щадною мочалкою з мильним розчином. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші тістомісу, потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.
В комплекті. Тістоміс GGF L 33 2V:
• Тістоміс спіральний 380 вольт;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Виконання: | незнімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Об'єм діжі, л: | 33 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 25 |
| Продуктивність, кг/год: | 100 |
| Таймер: | є |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.5 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 450 |
| Глибина, мм: | 740 |
| Висота, мм: | 730 |
| Вага, кг: | 81 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GGF |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 25 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.5 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Об'єм діжі | 33 л |
| Продуктивність | 100 кг/год |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 81 кг |
| Висота | 730 мм |
| Ширина | 450 мм |