



37 999 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saeco |
| Країна виробник | Румунія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Призначення | Професійне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 1850 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Тип професійної кавомашини | Напівавтоматична |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| USB-інтерфейс | Ні |
| Дисплей | Так |
| Контейнер для відходів | Так |
| Матеріал кавника | метал |
| Матеріал ріжка | метал |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Таймер | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.725 кг |
| Висота | 35 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Ширина | 27 мм |