
14 654,40 ₴
Електрична поверхня Frosty FTR 30E служить для обсмажування м'яса, риби, шаурми, гамбургерів, стейків, хот-догів.
особливості:
Бортик з боків запобігає розбризкуванню жиру.
Знімний жирозбірник для відпрацьованої олії.
Матеріал виготовлення: нержавіюча сталь.
Матеріал поверхні: нержавіюча сталь
Виробник гарячої поверхні Frosty надає гарантію 12 міс. модель FTR 30E
ПОВЕРХНЯ ЕЛЕКТРИЧНА FROSTY FTR 30E
Тип підключення: електричний.
Термостат: 50 – 300 C.
Розмір поверхні: 325х480 мм.
Тип поверхні: гладка
Зон нагрівання: 1
Потужність 3 квт.
Габарити: 330x540x220 мм.
Виробник: Frosty (Фрості, Італія)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 3 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Розташування робочої поверхні | Горизонтально |
| Тип робочої поверхні | Комбінована одностороння |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Довжина робочої поверхні | 480 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Ширина робочої поверхні | 325 мм |