
4 099 ₴
Характеристика
У наборі мірна склянка, ложка для рису і антипригарна прокладкаПри включеній функції «підтримка тепла» окрім дна обігріваються також стінки ємності.Професійна рисоварка дозволяє автоматично контролювати температуру і час приготування рису. Рис в рисоварці ніколи не закипає, температура підтримується на одному рівні, завдяки цьому в продукті зберігаються вітаміни. Тоді як при варінні рису звичним способом виділяється велика кількість клейковини, що впливає на смакові якості і ускладнює процес формування суші. Рисоварка професійна Hendi допомагає уникнути цієї проблеми і дуже проста в експлуатації. У рисоварку закладають промитий рис, розрівнявши поверхню рису, заливають воду на 2 см вище рівня рису, після цього вмикають апарат.Час приготування одного завантаження близько 30 хвилин, після закінчення циклу приготування, рисоварка автоматично переходить в режим термосу. У даній моделі є функція підтримки рису в підігрітому стані, ця функція спрацьовує автоматично після того, як рис вже приготований.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hendi |
| Страна производитель | Голландия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Назначение | Профессиональное |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем | 1.8 л |
| Потребляемая мощность | 1.95 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип прибора | Рисоварка |
| Тип управления | Электронное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 11 кг |
| Высота | 380 мм |
| Глубина | 455 мм |
| Ширина | 455 мм |