


18 214,80 ₴
Міксер для молочних коктейлів SIRMAN SIRIO 2 CE - дляприготування молочних коктейлів, а також напоїв різної консистенції на основімолока. Міксер в основному використовується в кафе, барах, ресторанах аботочках фаст-фуд. Сучасний і надійний, в корпусі - алюміній, він швидко приготує2 склянки смачного молочного або іншого коктейлю.
Міксер для молочного коктейлю виробника SIRMAN (Італія) згабаритами 300x195x485мм, має потужність 0,2кВт / 220В, 1 швидкості з максимальноюкількістю оборотів в хвилину - 14000. Обсяг 1-го склянки 1.6л, а матеріал -нержавіюча сталь.
•Сучасність. Має компактні розміри і стильний дизайн;
• Зручність.Можливість миття склянок в посудомийній машині;
• Стійкаконструкція. На ніжках є спеціальні гумові накладки, що б запобігти ковзаннюміксера;
• Надійністьі простота. Легкість догляду та експлуатації обладнання + Міцний перемішуючиймеханізм робочого вузла і корпусу в цілому;
В комплекті:
• Міксер длямолочних коктейлів;
• Стаканнержавіюча сталь - 2;
•Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія12 місяців.
| Кількість постів: | 2 |
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Об'єм склянки, л: | 1.6 |
| Швидкість, об/хв: | 14000 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.2 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Матеріал склянки: | нержавіюча сталь |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 195 |
| Глибина, мм: | 300 |
| Висота, мм: | 485 |
| Вага, кг: | 4.5 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Висота | 485 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпульсний режим | Да |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 0.2 Вт |
| Режим Турбо | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип міксера | Стаціонарний |