


27 611 ₴
Морозильна шафа TEFCOLD UF200S-I - вид професійного обладнання, що найчастіше використовується на кухнях ресторанів, громадських харчів, їдалень, кафе та барів для заморожування м'яса, риби, овочів та борошняних виробів. Морозильна камера TEFCOLD (Данія) - це, безперечно, надійність та тривалий термін служби, а головне впевненість у повному заморожуванні вміщеної в нього продукції. Але найголовніша перевага даного апарату – ndash; ідеальні температурні показники, що дозволяють заморожувати продукцію на тривалий термін.
Морозильна шафа TEFCOLD UF200S-I об'ємом 120 л на полиці, з температурним режимом -10-24℃. Низьке споживання електроенергії 0.105 з підключенням 220В дозволить використовувати цю шафу в будь-яких умовах закладів громадського харчування. Товщина ізоляції: мм, корпус апарату, розмір полиць або гастроємностей: .
Особливості морозильної шафи, купити яку можна в нашому магазині:
• Продуктивний компресор з оптимальною потужністю для даного цінового сегмента;
• Відносно невеликі габарити при солідному обсязі камери;
• Заморожування великих обсягів продукції за лічені години та тривале збереження її смакових якостей;
• Зручне розміщення вмісту камери завдяки стандартизованим полицям.
У комплекті:
• Морозильна шафа об'ємом 120 л.
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | -10°…-24° |
| Замок: | є |
| Кліматичний клас: | 4 |
| Кількість дверей: | 1 |
| Кількість полиць: | 2 |
| Контролер: | електронний |
| Матеріал виготовлення: | нержавіюча сталь |
| Обсяг, л: | 120 |
| Розморожування: | ручне |
| Тип дверей: | глухі |
| Тип охолодження: | статичний |
| Хладагент: | R600a |
| Підсвічування: | ні |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.105 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Данія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 600 |
| Глибина, мм: | 600 |
| Висота, мм: | 850 |
| Вага, кг: | 47 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tefcold |
| Країна виробник | Данія |
| Вид обладнання | Морозильна шафа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.105 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 47 кг |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 2 шт. |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 120 л |