


59 415 ₴
Холодильник для вина TEFCOLD TFW375-S для 166 пляшок - використовується для зберігання і охолодження до потрібної температури вина та інших напоїв. Якщо говорити про вино, а особливо про дороге, то як відомо - це вишуканий напій, тому з ним потрібно поводитися вкрай делікатним чином і зберігати у відповідних умовах.
Винний холодильник TEFCOLD широко використовуються в ресторанах, кафе, барах. Пляшки в холодильнику зберігають в горизонтальному положенні, щоб корок не розсихався. Для зберігання вина та інших напоїв використовується ), кількість зон охолодження - 1 (температурний режим +5 ...+18°С).
Ви можете купити винну шафу, що ідеально підходить не тільки під функціональність і вимоги вашого закладу, а й під його інтер'єр. Однак, крім зовнішніх характеристик, в шафах є різні температурні зони для різного типу вин на які дуже важливо звернути особливу увагу.
Для різного вина задається своя температура зберігання:
► Червоне вино - +15 ... +18°C;
► Біле вино - +10 ... +13°C;
► Ігристе вино - +7 ... +9°C;
Важливо! Перед тим, як покласти теплу пляшку вина для зберігання в винний холодильник, охолодіть її в звичайному холодильнику. Так само, зведіть кількість відкриттів дверей шафи до мінімуму.
| Авторозморожування: | є |
| Діапазон робочих температур, °C: | +5°...+18° |
| Замок: | є |
| Кількість дверей: | 1 |
| Кількість зон охолодження: | 1 |
| Кількість полиць: | 15 |
| Кліматичний клас: | Т (+43 °С) |
| Контролер: | електронний |
| Місткість пляшок: | 166 |
| Матеріал полиць: | дерево |
| Об'єм, л: | 350 |
| Тип дверей: | скляні навстіжні |
| Тип охолодження: | динамічний |
| Холодагент: | R600a |
| Підсвітка: | є |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.16 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Данія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 595 |
| Глибина, мм: | 680 |
| Висота, мм: | 1760 |
| Вага, кг: | 108 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefcold |
| Країна виробник | Данія |
| Місткість | 166 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Загальний об`єм | 350 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 108 кг |
| Висота | 1760 мм |
| Глибина | 680 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |